Psychológ Prešov - Mgr. Simona Šoltés NazadováMgr. Simona Šoltés Nazadová

Psychológ Prešov Recenzie

Pomohla som už 100-kám klientom. Rada pomôžem aj Vám.

Ak ma oslovíte, sľubujem Vám, že aj Vy budete patriť medzi 100ku mojich spokojných klientov.

Chcem pomoc
"Pár mesiacov s pani terapeutkou mi pomohlo a vyriešilo to čo ma trápilo. Touto cestou sa chcem poďakovať a povzbudiť všetkých ľudí, ak máte niečo s čím vnútorne bojujete, neváhajte a riešte svoj problém."
Petra B.
"Rozviedol som sa a bol som ako bez duše. Trápilo ma všetko, nemal som silu žiť. No po treťom stretnutí som konečne pochopil že dokážem fungovať aj sám. Najlepšia pre mňa bola terapia kreslením kde som si vyvetral hlavu. Kreslili sme obrazy, ktoré mám na stene. Páčilo sa mi všetko, aj keď po prvom sedení som sa obával či mi to vôbec pomôže. Pomohlo som šťastný a začínam nový život."
Martin M.
"Problém v našom vzťahu trval už veľmi dlho, no rozhodol som sa ho riešiť s manželkou sme sa dohodli, že vyhľadáme pomoc. Dnes je náš vzťah oveľa krajší, našli sme opäť jeden druhého. Ďakujeme za pomoc a že ste nám otvorili oči."
Marek R.
"Naša Natálka nevedela správne písať, chodili sme do rôznych centier pre deti, kde sme zaplatili kopec peňazí a výsledok žiaden. Oslovili sme práve p. Nazadovú a s ňou sme prešli všetky správne metódy pre nácvik písania. Urobili sme veľmi dobre. Naša malá sa naučila správny úchop, dokáže to čo za rok v centrách nevedela. Oplatilo sa investovať náš čas aj keď sme dochádzali."
Natála O.
"Nevedel som sa pohnúť z nefunkčného vzťahu, veľmi som sa obával reakcie okolia, po sedeniach u pani Simony som sa cítil oveľa lepšie, aj keď niekedy to bolo náročné sa otvoriť a priznať čo ma skutočne trápi, no stálo to zato a už neľutujem že som prišiel. Možem len odporúčať. Neurobte chybu ako ja. Ďakujem Vám pani Nazadová za všetko čo ste mi na sedeniach ukázali."
Igor Z.
"Mala som problémy v rodine, prístupmi tejto odborníčky som si vyriešila všetko čo ma trápilo, Srdečná vďaka."
Lucia K.
"Nevedela som ako ďalej v mojom živote, no dnes neľutujem, že som prišla a pani Nazadová mi veľmi pomohla, konečne si vážim samú seba a už viem, že si nikdy nenechám ubližovať."
Anonym
"Potrebovali sme pomôcť s našou dcérkou, no terapia hrou nám veľmi pomohla. Dcérka je spokojná, kľudná v škôlke sa to zmenilo k lepšiemu a konečne si vieme nastaviť hranice. Ďakujeme!"
Laura L.
"Narodilo sa nám dieťa s mentálnym postihnutím, dlho sme sa nevedeli vysporiadať s touto diagnózou, Hľadali sme nejakého odborníka, aby nám pomohol a naučil nás lepšie pracovať s naším synom. Prišli sme k pani Nazadovej a ona nás naučila čo a ako máme robiť. Môžme len odporučiť, ak máte podobný problém ako my, navštívte ju a ona Vám srdečne pomôže. S pozdravom Jana."
Jana M.
"Odporúčam všetkými desiatimi, najlepšia arteterapeutka."
Klauda M.
"Dlhšie som váhal s oslovením špecialistu pri komplikovanej životnej situácii s ktorou som sám ťažko bojoval. Som rád, že som oslovil práve Mgr. Simonu :) Profesionalita spojená s ľudskosťou, osobným prístupom a rôznorodými metódami mi pomohla za veľmi krátke obdobie vyriešiť spomínanú situáciu a dostať sa späť do svojej pohody. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM. Ak máte ťažké obdobie neváhajte a oslovte túto úžasnú osobu - určite Vám pomôže - samozrejme s Vašou súčinnosťou."
Pavol R.

Spravte správny krok už teraz

Začnite svoju cestu k šťastnejšiemu a zdravšiemu ja. Urobte teraz prvý krok a oslovte ma – som tu, aby som Vám pomohla viesť Vás k osobnému rastu a blahobytu.

Chcem pomoc