Psychológ Prešov - Mgr. Simona Šoltés NazadováMgr. Simona Šoltés Nazadová

Individuálne poradenstvo Prešov

Osobný prístup k extra rýchlym výsledkom

Ide o stretnutie klienta a terapeuta. Je to bezpečný čas, kedy klient prichádza s problémom a terapeut sa snaží sprevádzať ho v procese. Tieto stretnutia sa plánujú vopred, kde sa nastaví následná spolupráca. Dĺžka procesu závisí od problému a individuálnych potrieb klienta. Všetky stretnutia sú presne štruktúrované na individualitu a jedinečnosť daného klienta a vychádzajú z teórie individuálneho prístupu a poznania.Poskytujem poradenstvo aj v oblasti špeciálnej pedagogiky a práce s mentálne postihnutými deťmi.

Objednať sa
“Stretnutie so Simonou bolo veľmi nápomocné. Z počiatku som sa trochu obával, ale po pár minutách som sa cítil ako keby som sa rozprával s dlhoročnou kamarátkou. Odporúčam všetkými 10timi.”
Marek

S čím Vám individuálna terapia pomôže?

  • Rýchlejšie riešenie problémov
  • Osobný rast
  • Zvýšená kvalita života
“Už dlhšiu dobu ma trápila určitá životná situácia a pani Simona to dokázala vyriešiť za dve sedenia. Som jej neskutočne vďačná za jej ústretovosť a profesionálny prístup."
Svetlana

Prečo práve ja?

Vyštudovala som špeciálnu pedagogiku mentálne postihnutých, absolvovala som niekoľko odborných seminárov, workshopov a dlhodobých výcvikov.

Pracovala som so zdravými deťmi, s deťmi s problémovým správaním, s rómskym etnikom a s ľuďmi s poruchami správania.

Po absolvovaní individuálnej terapie očakávajte:

Zrýchlené riešenie problémov
Získajte schopnosť rýchlej navigácie a riešenia osobných výziev, čím získate rýchlejšie zručnosti pri riešení problémov po terapii.
Trvalá osobná transformácia
Zažite trvalý osobný rast, kultivujte nepretržitú cestu sebazdokonaľovania nad rámec terapeutických sedení.
Praktický plán
Získajte akcieschopné stratégie vyvinuté v spolupráci počas terapie, ktoré zaisťujú praktické nástroje pre trvalý úspech v reálnych situáciách.
“Sedenie so Simonou mi zmenilo život. V živote by som netušil, že problémom mojej situácie boli udalosti z minulosti. Pani Simona ich identifikovala za jedno sedenie a jej pomoc si neskutočne vážim."
Pavol

Objednajte sa na individuálnu terapiu už dnes

Vaša zmena môže začať už dnes. Objednajte sa na individuálnu terapiu a objavte cestu k osobnému rastu a pohode.

Objednať sa